KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

JSME TU PRÁVĚ PRO VÁS
KOMPLEXNÍ SLUŽBY ZÁKAZNÍKOVI

Akční nabídka

LISTOPAD

SANDER-2.990,-Kč s DPH

 

Kancelářská židle s prodyšným opěrákem, vysoký opěrák, synchronní mechanismus s aretací v libovolné poloze a nastavení síly protiváhy, čalouněná bederní opěrka, ocelová chromovaná báze, kolečka pro měkké povrchy, výškově nastavitelné područky s měkkou dotykovou plochou, barevné provedení: černá síť na opěradle, černá látka na sedáku, barevné lemování - černá, červená, modrá, šedá, zelená.

 

NOVELLO-2.191,-Kč s DPH

Studentská kancelářská židle se síťovininou na opěráku, synchronní mechanismus s aretací v základní poloze a nastavením síly protiváhy, výškově nastavitelná bederní opěrka, výškové nastavitelné područky s měkkou dotykovou plochou, výškové nastavení na plynovém pístu, moderní plastová báze, koleka prům. 50 mm, nosnost 120 kg, provedení šedá síť na opěráku/šedá látka na sedáku, černá síť na opěráku/černá látka na sedáku.

 

MIJA 3.765,- Kč s DPH

Kancelářská židle s podhlavníkem a síťovinou na opěradle, synchronní mechanismus s možností aretace v libovolné poloze a nastavneím síly pritváhy, výškové nastavení opěradla pomocí systému up-down, bederní opěrka, výškově nastavitelné područky s měkkou dotykovou plochou, látkové provedení sedáku a opěrky hlavy potahem B - Bali, odstín: černá, modrá a šedá,nosnost 120 kg.

NOVINKA

VISION 6.867,- S DPH

 

Moderně konstruovaná kancelářská židle s prodyšným opěrákem, minimalistický design skrývá synchronní mechanismus novým a vzrušujícím způsobem - plně intergrovaným do konstrukce, to umožňuje čisté linie a ultra lehký vzhled, automatické nastavení síly protiváhy, kolečka pro měkké povrchy (koberec,lino) o průměru 60 mm, područky součástí konstrukceno nosnost 120 kg, záruka 60 měsíců. Dvě barevná provedení: černý rám, tm.šedá síť s vetkanou textilií, rám bílá - slonová kost, bílá síť s vetkanou textilií.


 

 

 

ROSTOUCÍ ŽIDLE -DOPRODEJ

CRAZY - vhodná pro malé i velké zdravé sezení, výškově stavitelný opěrák, bez područek,nosnost 120 kg,barevné provedení  modrá.Snímatelný potah.

2.176,- Kč s DPH

  

KALKULACE ZDARMA

Architektonický návrh
včetně cenové
kalkulace
ZDARMA

Dozvědět se více